428 PUFFIN DR

BAREFOOT BAY, Florida 32976 · Brevard County · Parcel 30 3810-76-88-15

$232 560
Assessed Value
$232 560
Market Value
Annual Tax
$232 560
Taxable Value
Ownership
OwnerHeym Eugene,JR
Mailing Address10300 Shore Front PKWY Apt 11e Rockaway Park NY 11694
Property Details
Year Built2024
Living Area1 488 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$182 560
Just (Market) Value$232 560
Assessed Value$232 560
Taxable Value$232 560
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $53 000 03